Amstel Skøll Cup

13 April 2019 to 14 April 2019
Entries have closed
Back

853: NSRF SB D3

NSRF Stuurboord Dames Onerv. C4+ Poule 3
24 entries
Aegir 6
AEG
 Argo Dames S4
ARG
 Argo Dames S6
ARG
Rower
  • s: Doreen Smid
  • 2: Fé Brautigam
  • 3: Annetje Gleichman
  • 4: Femke Huisman
  • 5: Marjan Kramer
  • 6: mechteld Lubbers
  • 7: Aafke van Bruggen
 
  • s: Elise Spaans
  • 2: Nanook Vermaas
  • 3: Simone Lamberts
  • 4: Zina Prinsen
  • 5: Sophie Buesink
  • 6: Lilly Huijboom
 
  • s: Eefje van Dael
  • 2: Annemieke Rutten
  • 3: Amber van Loosbroek
  • 4: Annelies van Zinderen
  • 5: Iris van Brugge
  • 6: Anne Verdiesen
      
Coach
  • Sjoerd Spijkerboer
  • Jonathan Brefeld
  • Vincent van Kammen
  • Maurits Reijnen
  • Floris Gerla
  • Casper Dam
 
  • Benjamin Bisperink
  • Hayo van Mourik
  • Youri Kobus
 
  • Sam Hoogaars
  • Ivo Sikkenga
  • Tjomme Ligterink
  • Inge van den Berg
  • Anouck van der Vlist
  • Anieke Rorije
Argo Dames S7
ARG
 Invicta
EUR
 Slagroom
EUR
Rower
  • s: Divera Zweers
  • 2: Celine Verstegen
  • 3: Tessa Stroeken
  • 4: Lea Smeijsters
  • 5: Sanne van Wijk
  • 6: Elke Annelin van der Burgsteden
 
  • s: Emma Gille
  • 2: Judith Lems
  • 3: Nadine Boutkan
  • 4: Anne Bomers
  • 5: Marit Buiting
  • 6: Sophie Horlings
  • 7: Jennifer van de Streek
 
  • s: Eliza Stel
  • 2: Heleen Jeurink
  • 3: Julia de Rooij
  • 4: Simone Bouma
  • 5: Anne Siersema
  • 6: Carolin Schneider
      
Coach
  • Anemoon Drinkwaard
  • Tessa van Assen
  • Mayke Schelhaas
 
  • Jasper Kessels
  • Stefan Neutel
 
  • Shawnee Bandhoe
  • Klaske Houtsma
  • Matthijs Bulsink
  • Felix Dransfeld
  • Camilo Ijspeert
MAGNA
GYA
 N.O.P.
GYA
 Dames 3
NER
Rower
  • s: Annemiek de Vries
  • 2: Emma Stiphout
  • 3: Floor van Rij
  • 4: Ilse Koop
  • 5: Maud Lohmeijer
  • 6: Sabine van de Beek
  • 7: Tabatha Ros
 
  • s: Lynn Winkelhorst
  • 2: Ilse Jurriëns
  • 3: Karin Elders
  • 4: Marlies van der Zijpp
  • 5: Robin Ayoub
  • 6: Willemijn Nijkamp
  • 7: Suzet van Zijll de Jong
 
  • s: Ida Jorritsma
  • 2: Julie Hoomans
  • 3: Oona Bodon
  • 4: Isabelle van Biezen
  • 5: Sarah Swaak
  • 6: Eva Speijer
  • 7: Louise Hogeboom
      
Coach  
  • Renze de Keiser
Dames 15
NJO
 Dames 11
NJO
 Dames 17
NJO
Rower
  • s: Kirsten Dubbeldam
  • 2: Laura van Egmond
  • 3: Dieke Gabriels
  • 4: Francien van Gent
  • 5: Britt Gerritsen
  • 6: Sidni de Ruiter
  • 7: Nienke Veldhuis
 
  • s: Emma Algie
  • 2: Julia Bos
  • 3: Madelief Buijs
  • 4: Tess Fransen
  • 5: Marit Schubad
  • 6: Myrthe van der Velden
  • 7: Emma Verweij
 
  • s: Laurien Houtzagers
  • 2: Femke Izendoorn
  • 3: Aleid Langen
  • 4: Julia Moens
  • 5: Madelief Verburg
  • 6: Zoe ten Voorde
  • 7: Anna Faglia
      
Coach  
Troeble
OKE
 Gauwe Golf
OKE
 Bierend Bootje
OKE
Rower
  • s: Ylva Jobse
  • 2: Sanne Verhulst
  • 3: Linn de Boer
  • 4: Iris Kant
  • 5: Fenna Menick
  • 6: Veronique Boon
 
  • s: Robin Schouten
  • 2: Julia Minnema
  • 3: Alexandra Schakenraad
  • 4: Chris Meijer
  • 5: Eva Dankbaar
  • 6: Maartje Straatman
  • 7: Sophie Voorhuijzen
 
  • s: Fleur van den Berg
  • 2: Evangeline Witkamp
  • 3: Renate Beekhuizen
  • 4: Anna Sophia de Monnikhof
  • 5: Tessa Seijmonsbergen
  • 6: Chris Koevoets
  • 7: Lara Zangana
      
Coach
  • Renske Hasselerharm
  • Sietske van Sloten
  • Dionne Jessen
 
  • Danielle Bon
  • Jessica Bon
  • Ivy Blank
  • Jasmijn de Mari
  • Rosanne Buenting
  • Sophie Krabbe
  • Vera Rondeltap
 
  • Lola de Wit
  • Quinty Pot
  • Nina Splinter
  • Puck Heerkens
  • Nienke Haakma
  • Myrthe Koopman
AstROWnauten
OKE
 Keizer Nerow odz. We zetten ze in vuur en vlam
ORC
 Bermuda Driesnoek odz Ga je ook mee van de kaart?
ORC
Rower
  • s: Kiki Pau
  • 2: Merel Wensveen
  • 3: Bregje de Louweren
  • 4: Elise van der Koogh
  • 5: Mei-Juan Brand
  • 6: Laura Kuipers
  • 7: Lisanne Schaveling
 
  • s: Marianne Ferwerda
  • 2: Kathleen de Boer
  • 3: Sophie Hulstein
  • 4: Maaike Bouwmeester
  • 5: Noor de Leijer
  • 6: Marije Hilberts
  • 7: Eva Bijlsma
 
  • s: Hedda Lamers
  • 2: Bibi Polle
  • 3: Judith Schwerzel
  • 4: Pien van Gennip
  • 5: Roos Herings
  • 6: Lotte Versteegen
  • 7: Yadira de Jong
      
Coach
  • Sanne van der Wal
  • Josephine Waslander
  • Liz Groen
  • Irene Cauwels
  • Arlet Reinhard
 
  • Teun Kerkhof
  • Joppe Kips
  • Raoel Haas
  • Hans Koning
  • Krijn van Beers
  • Alex Braams
  • Dirk Schaap
 
  • Tim Hagedoorn
  • Sjoerd Piersma
  • gijs vellekoop
  • Leon den boer
Rocket Rowers
ORC
 Neptuna
PHO
 Dames 10
SKA
Rower
  • s: Roos Demmers
  • 2: Eva Hageraats
  • 3: Celine Peterse
  • 4: Fabienne Vermeer
  • 5: Imke Mijzen
  • 6: Jade van der Hout
  • 7: Esmee Teinsma
 
  • s: Nické Meijerink
  • 2: Rozemarijn van Benthem
  • 3: Sofie Knipping
  • 4: Laura Mengerink
  • 5: Paulette Stam
  • 6: Laura Vroegop
  • 7: Vera van der Lei
 
  • s: Joy de Boer
  • 2: Juline Bokhout
  • 3: Maaike van der Donk
  • 4: Nona de Fretes
  • 5: Eefje Lazeroms
  • 6: Laura Tobé
  • 7: Marleen Valkenburg
      
Coach 
  • Lars Leijten
 
  • Magellaan van Rensbergen
  • Mauryn Bokhout
Dames 5'19
TRI
 Dames 11'19
TRI
 Dames 4
VID
Rower
  • s: Esmée Brave
  • 2: Liset de Boer
  • 3: Annejet van Rooijen
  • 4: Mila Suijk
  • 5: Noëlle Cox
  • 6: Isabelle Blaauw
  • 7: Vera Geluk
 
  • s: Norah Pattipeilohy
  • 2: Willemijn Schröder
  • 3: Charlotte Benschop
  • 4: Hannah Raben
  • 5: Julia van Os
  • 6: Kiki den Ouden
  • 7: Isabel van Winden
 
  • s: Nanne van de Ven
  • 2: Bea Van Hout
  • 3: Talitha van der Ham
  • 4: Ellen Magg
  • 5: Marieke Ariaans
  • 6: Cato Laansma
  • 7: Kiki Vink
      
Coach
  • Paul van der Landen
  • Kees Hummelink
  • Jelle Veldhuis
 
  • Sem Schaap
  • Chiem Peters
  • Bo Wardenier
 
  • Ireen Van der Weerden
  • Marlie Maas
  • Meike Van der Meulen
  • Martijn van der Heiden

Actions

Back